Katarzyna Dobrowolska – Weprzędz

Mediator – Inżynier – Prawnik. Jest mediatorem stałym Sądu Okręgowego w Gdańsku oraz Warszawie. Prowadzi mediacje prywatne i sądowe z zakresu mediacji cywilnych, gospodarczych, administracyjnych i prawa pracy. Specjalizuje się w mediacjach gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem mediacji z obszaru budownictwa.

Wykształcenie: Uniwersytet Gdański, WPiA – Prawo, Politechnika Gdańska, WIL – Budownictwo Lądowe oraz WZiE – Ekonomia i Finanse; UAM w Poznaniu, WPiA – Profesjonalny mediator gospodarczy. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie negocjacji biznesowych, nadzoru kontraktów od strony formalno-prawnej, kontrolingu kosztów oraz zarządzania obszarem kontraktowania, roszczeń i sporów budowlanych, które zdobyła pracując jako menadżer w międzynarodowych korporacjach z branży budowlanej.

Posiada wiedzę w rozwiązywaniu sporów także w obszarze specyfiki wynikającej z wymagań ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz standardów FIDIC. Doskonale zna zależności wzajemnych relacji pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego. Obecnie jest właścicielem firmy zajmującej się mediacjami i doradztwem kontraktowym.

tel. +48 / 508 – 237 – 444

mail: k.dobrowolska@profesjonalnimediatorzy.pl