Magdalena Jaworska-Śmietana

Stały mediator sądowy wpisany na listę przez Prezesów Sądów Okręgowych w Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze oraz Warszawie.

Posiada profesjonalne przygotowanie i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu mediacji zgodne z wymogami Ministerstwa Sprawiedliwości.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu-specjalizacja Prawo Gospodarcze;  Podyplomowych Studiów – Prawo Karne Skarbowe i Prawo Gospodarcze – Uniwersytet Jagielloński w Krakowie; Podyplomowych Studiów –  Master of Business Mediation – Mediator – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu; Podyplomowych Studiów – Profesjonalny Mediator Gospodarczy – na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od ponad 15 lat pracownik sektora finansów publicznych. Specjalizuje się w mediacjach w sprawach gospodarczych oraz administracyjnych.

Posiada spore doświadczenie w sprawach cywilnych, rodzinnych i prawa pracy.

Mediator Krajowej Administracji Skarbowej wpisana przez Szefa KAS jako mediator do spraw zapobiegania zjawiskom niepożądanym.

Współpracuje z CAM Wrocław, CAM Zielona Góra, Członek Krajowego  Stowarzyszenia Mediatorów Stałych w Warszawie, współzałożyciel i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mediatorów Gospodarczych w Poznaniu, Mediator Ośrodka Mediacji przy Regionalnej Izbie Przemysłowo – Handlowej  w Lesznie, Mediator Krajowej Administracji Skarbowej.

 „Przy moim udziale w szybki sposób omówisz  konflikt i wypracujesz sposób na jego rozwiązanie. Zawarta ugoda da Ci szansę na satysfakcjonujące zakończenie sporu i wyjście z trudności finansowych. Zapewni poufność i pozwoli na utrzymanie efektywności biznesowej oraz dotychczasowej współpracy”

Działa na terenie województw dolnośląskiego, wielkopolskiego, mazowieckiego oraz lubuskiego.

Tel. 531 142 500

e-mail: m.jaworska@wp.pl